15 NIEDZIELA ZWYKŁA 10.07.2022r. – 16.07.2022 r.

1.      Ofiary składane dziś na tacę niedzielę przeznaczone będą na prace remontowe w katedrze.

2.      Zapraszamy do kolegiaty pw. św. Krzyża na kolejny koncert Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej „Non sola scripta” dzisiaj o godz. 19:00.

3.      W tym tygodniu będziemy przeżywać: w poniedziałek święto św. Benedykta-patrona Europy; we wtorek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu; w środę wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w piątek wspomnienie św. Bonawentury; w sobotę wspomnienie NMP z góry Karmel.

4.      W środę zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie: o godz. 18:30 Msza Św., po Mszy procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej i modlitwa różańcowa.

5.      Zapraszamy na pielgrzymkę Margaretek i Dwunastek do św. Anny w Miliczu w sobotę 30 lipca. Program.

6.      Zapraszamy do uczestnictwa w Pieszej Pielgrzymce z Wrocławia na Jasną Górę w dniach od 2 do 10 sierpnia pod hasłem: Chrystus naszym Pokojem”. Szczegóły. Duchowe pielgrzymowanie. Plakat.

7.      Są jeszcze wolne intencje. W zakrystii i kancelarii można zamówić Mszę Św.

8.       Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Są dostępne: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i nowy numer miesięcznika „Nowe Życie”.

9.       Dziękujemy za ofiary składane na kasetę do obrazu MB Adorującej. Ofiary możemy składać po Mszy Św. lub wpłacić na konto parafii z dopiskiem „darowizna na cele kultu religijnego-kaseta”. Przy stoliku z prasą można nabyć obraz-cegiełkę z wizerunkiem MB Adorującej.