Company Logo


6 NIEDZIELA ZWYKŁA 12.02.2023r. – 18.02.2023r.

1.      Dzisiaj gościmy Siostrę Małgorzatę Cur ze Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej, która głosi przed każdą Mszą świętą konferencję poświęconą S.M. Dulcissimie Hoffman. Po Mszy świętej można zaopatrzyć się w książki. Zapraszamy na wystawę dotyczącą życia i działalności służebnicy Bożej Siostry M. Dulcissimy Hoffmann w nawie północnej katedry. Wystawa będzie czynna do końca sierpnia.

2.      Ofiary składane dziś na tacę przeznaczone będą na prace remontowe w katedrze.

3.      We wtorek, 14 lutego, będziemy obchodzili święto Świętych Cyryla i Metodego – Patronów Europy.

4.      Bierzmowanie dorosłych – kurs przygotowujący osoby dorosłe do przyjęcia sakramentu bierzmowania w Archidiecezji Wrocławskiej – od 14.03. do 06.06.2023 r. w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej. Więcej informacji.

5.      W niedzielę 19.02. młodzież będzie rozprowadzać ciasto i pączki. Dochód uzyskany ze sprzedaży przeznaczony będzie na dofinansowanie wyjazdu na ŚDM w Lizbonie.

6.      W środę popielcową rozpoczniemy Rekolekcje Wielkopostne. Zakończenie rekolekcji w piątek po popielcu. Poprowadzi je ks. Dariusz Amrogowicz – dyrektor Caritas Archidiecezji Wrocławskiej.

7.      W środę popielcową ofiary składane na tacę przeznaczone będą na pomoc poszkodowanym podczas trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.

8.      Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Są dostępne: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Nowe Życie”.

 
Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.7 templates hosting Valid XHTML and CSS.